OBETE TRESTNÝCH ČINOV POTREBUJÚ REŠPEKT, OCHRANU, INFORMÁCIE, ODŠKODNENIE

Milí priaznivci OZ PON,

tento rok sa nám z technických dôvodou nepodarilo zaregistrovať o 2 percentá z podielu zaplatenej dane. Avšak s radošťou sme prijali ponuku našej partnerskej inštitúcie Fórum života o.z., na ktorú môžete smerovať Vaše percentá, ktoré následne budú presmerované na naše OZ PON. Pokiaľ uvažujete, že podporíte PON, tu je zopár informácií pre ľahšie rozhodovanie.

Od roku 1997 pomáhame obetiam a príbuzným obetí vrážd, znásilnenia, zneužívania, nebezpečného vyhrážania, prenasledovania, lúpežných prepadnutí, podvodov, domáceho násilia, dopravných nehôd, katastrof a nešťastných udalostí… Za ten čas sme pomohli dvadsiatim tisíckam žien a mužov, detí i seniorov.

V prvých rokoch túto činnosť podporoval i štát, v ostatnom čase sme odkázaní len na dobrovoľnícku prácu kvalifikovaných právnikov, psychológov, sociálnych pracovníkov a dobrovoľné príspevky ľudí, ktorým záleží na tom, aby naše služby (jediné svojho druhu na Slovensku) nezanikli.

Ako sme v úvode uviedli, tento rok nás môžete podporiť cez našu partnerskú organizáciu Fórum života, o.z.. Všetky dôležité informácie nájdete uvedené nižšie alebo vo vzorovom vyhlásení.

Adresa: Heydukova 14, 81108 Bratislava-Staré Mesto

IČO: 31815839

Právna forma: Občianske združenie

IBAN číslo účtu: SK6109000000000422874576 

Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby (2020)

!!!!Dôležité!!!!

Aby mohol byť Váš dar presmerovaný na OZ PON je potrebné vo vyhlásení zaškrtnúť „x“ súhlas so zaslaným údajov (meno, priezvisko, trvalý pobyt) v II. oddiele. Pre lepšie a rýchlejšie presmerovanie Vaši 2% na OZ PON, nám môžete napísať na e-mail info@pomocobetiam.sk o tom, že máte záujem poslať 2%.

Ďakujeme, bez Vás by to nešlo!

Tím PON